Infectie urinara,ajutor

Infectii urinare

Postata de CatalinMarius cu 8 ani in urma.

Deci,am mai citit si a-ti zis ca pentru a scapa de infectia urinara sa iau Norfloxacinul ,dar pe prospect scrie ca nu au voie sub 18 ani,eu am 17..
Am stat ud la penis si cred ca am racit,acum 5-6-7 luni,si cand am ajuns acasa mi-au curs 2-3 picaturi de sange..apoi dupa o luna iar la fel,dupa 2-3 luni,iar mi-a curs si am crezut ca va trece..
Acum o saptamana mi-a curs iar,si acum a inceput sa ma usture dupa ce urinez si sa ma manance fix varful acolo dupa ce imi trece durerea..
nu stiu ce sa fac si ce sa iau,ajutor!
Va multumesc!

Raspunsuri (1)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , problema dumneavoastra este posibil sa nu se rezume la o infectie urinara . Pot exista calculi ce provoaca sangerarea iar pentru asta cat si pentru o posibila infectie urinara va recomand sa efectuati inainte de tratament un sumar de urina cu urocultura si sa consultati un medic urolog.