infectie urinala?

Infectii urinare

Postata de aleksa cu 12 ani in urma.

Buna ziua,
Am disconfort urinal de cateva luni..urinez involuntar,am senzatia sa urinez mereu stau ore in sir la toaleta ,ma ustura nu stiu este o senzatie care nu pot sa o descriu,se intampla in fiecare dimineata ,am fost am fost la doctor in februarie si mia spus ca am cistita am urmat tratamentu dar cu nici un efect....dupa aceea am luat urinal/urinex dar nu imi trece sau imi trece o zi doua dar a treia revine ...ce pot sa fac ce am ?
va multumesc

Raspunsuri (2)

simona

acum 12 ani

incearca Nolicin dar mai intai citeste prospectul (de pe internet) si vezi in special la contraindicatii
stiu cum e cu usturimile ca am avut si eu la fel si mi-a trecut cu Nolicin

da

acum 12 ani

problema este ca are si o consecinta emotionala deoarece poate ai o frica o angoasa si se transmite la rinichi ,toate bolile au o conexiune emotioanala bolile la rinichi ca infectiile pot avea la baza fricqa angoasa