Infectie cu E.coli

Infectii urinare

Postata de Dennn. cu 11 ani in urma.

Buna seara.Am 14 ani si jumatate si de 1 an jumate ma confrunt cu o infectie de toata frumusetea cu E.coli. Pot sta linistita, adica fara simptome doar cateva zile pe luna.Cand imi vine menstruatia, incepe calvarul.Nu pot urina nici macar o picatura, pentru ca ma ustura tare rau.Sa nu mai zic ca in continuu am senzatia ca fac pe mine.Mai mereu sunt umflata in zona ovarelor, simt ca ma dor rinichii uneori.Am facut tratament cu Augumentin si cu Ceroxim, dar degeaba.
Va rog ajutati-ma.Pentru ca simt ca disper.

Raspunsuri (3)

buna

acum 11 ani

scrie-mi un email pe yahoo la ********* (scris impreuna).
E usor de vindecat asa ceva insa cu antibiotice e imposibil

Oana

acum 8 ani

As vrea si eu un raspuns la cum se vindeca e-coli. Va rog ! Am incercat mai multe variante si am mare nevoie mai ales ca si copiii mei au.

Oana

acum 8 ani

As vrea si eu un raspuns la cum se vindeca e-coli. Va rog ! Am incercat mai multe variante si am mare nevoie mai ales ca si copiii mei au.