Infectia tractului urinar la tineri si adulti

Infectii urinare

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

am luat gentamicina si nu m- ia trecut dupa o saptamana a reaparut boala ce explicatie imi puteti da va multumesc

Raspunsuri (8)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

am luat gentamicina si nu m- ia trecut dupa o saptamana a reaparut boala ce explicatie imi puteti da va multumesc

comentarii utilizatori

acum 16 ani

cum trebuie eliminati coloci

madalina356

acum 16 ani

am si eu un baietel de 1 luna. am avut si noi probleme cu colicile de nu mai stiam ce sa fac, am incercat vreo 20 de ceaiuri si nimic.am fost la o dr pediatru care se spune ca e cea mai buna din oras din bistrita si ia dat DEBRIDAT e un praf intr o sticla si se amesteca cu apa fiarta si i dau 2,5 ml dimineata si seara inainte de mancare de atunci copilasul meu mananca si doarme. incercati sper sa va fie de folos. claudiu.

claudia-monica

acum 15 ani

Eu personal m-am tratat cu kellagon - inclusiv previne infectia urinara si m-a si ajutat sa elimin niste pietricele de prin rinichi.
E f ok!

claudia-monica

acum 15 ani

Colicile...m-am confruntat si eu. I-am dat Ioanei Infant Drink - mi-a placut pt ca nu are zahar siare in compozitie anason, fenicul...mai multe. Rezultatele s-au vazut imediat. Ti-l recomand cu caldura

comentarii utilizatori

acum 15 ani

buna,
am si eu o intrebare. Copilasul nostru are 8 zile si plange cam mult mai ales noaptea.Oare din cauza colicilor,sau mama nu are lapte suficient,sai nu este destul de concentrat.Mama are lapte si bebelusul suge,are perioade cand p***asi in fiecare ora?
multumesc

comentarii utilizatori

acum 15 ani

buna,fetita mea are 3 saptamani,si mananca foarte mult.cateodata se trezeste din ora in ora.si sta foarte mult la san.iar daca nu ii mai dau devine foarte agitata si nu doarme.mie mi se pare ca mananca foarte mult si e foarte lacoma la mancare.uneori se intampla de-a afara lapticul,pe urma cere iarasi.nu mi se pare normal...voi ce spuneti?ma puteti ajuta
?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Am o fetita de 5 ani si de cate ori plange mai mult se invineteste pe sub ochi.As rea sa aflu si eu mai nulte detali sa vad unde este problema
MULTUMESC.ASTEPT RASPUNS DE LA DUMNEAVOASTRA