hematii

Infectii urinare

Postata de indigomyd84 cu 13 ani in urma.

buna.Am facut analizele la urina si au iesit toate bune in afara de hemoglobina care are valoarea de 25.mentionez ca am cateodata stari de disconfort iar in timpul menstruatiei elimin mici cheaguri de sange.ce poate sainsemne hemoglobina 25 si cum se trateaza?

Raspunsuri (2)

Andra

acum 13 ani

buna as vrea sa va intreb ce as putea face am o infectie care are un miros foarte urat si o scurgere.Ce as putea face?

adriana

acum 13 ani

pai pe langa un consult la medic cred ca ar fi indicat multe lichide si http://aloevera-forever.eu/Aloe-Berry-Nectar.html