haemophilus parainfluenzae, de la ce se face acest virus ?

Infectii urinare

Postata de alex19ro cu 11 ani in urma.

Buna seara,
As vrea sa stiu cauzele aparitiei, daca se transmite sexual?

Raspunsuri (4)

alex19ro

acum 11 ani

chiar nu pot sa primesc niciun raspuns ?

Salut

acum 10 ani

Am fost si eu infestat cu acest virus, sau ce este. Eu am fost la dermatolog si mi-a spus ca se transmite sexual. Din pacate informatile sunt putine pe google.

Pentru mai multe detalii, putem vb pe mess sau yahoo

alex19ro

acum 10 ani

daca poti sa lasi un id de mess sa vb...ms

alex19ro

acum 10 ani

Daca mai vezi aceasta postare te rog sa imi trimiti un mesaj cu id tau de mess. Am cautat in tot netu asta si nimeni nu stie sa explice ce inseamna acest virus si de la ce se transmite. Astept mesaj cu id-ul tau de messenger. MS!!!