Este normal?

Infectii urinare

Postata de Larisa777 cu 13 ani in urma.

Am avut o infectie urinara foarte urata ,am urinat cu sange si am avut dureri foarte mari.Am facut tratament injectabil cu antibiotice insa dupa asta am facut candidoza deoarece sunt foarte sensibila si de obicei fac dupa ce urmez un tratament cu antibiotice.Senzatia de mancarime a disparut insa mai am o oarecare senzatie de disconfort si de usturime uneori.Este normal?Cam cat timp o sa mai dureze?

Raspunsuri (1)

adriana

acum 13 ani

in primul rand iti recomanda un consult la un medic specialist si pana atunci incearca sa bei http://aloevera-forever.eu/Aloe-Berry-Nectar.html,eu il folosesc si da rezultate