E Coli

Infectii urinare

Postata de angiangi70 cu 13 ani in urma.

Spuneti-mi si mie cum pot sa scap de E Coli.Multumesc

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 13 ani

Cu cel mai eficient antibiotic, in urma antibiogramei. Tratamentul se face cam in 2-3 reprize, cu antibiotice diferite,pana la sterilizarea urinei.

adriana

acum 13 ani

antibioticele sunt bune pe o parte si distrug pe cealalta parte,iti trebuie si ceva ca sa protejezi mucoasa stomacala,incearca http://aloevera-forever.eu/Aloe-Berry-Nectar.html,zic ca o sa te ajute foarte mult.Sanatate!