Dureri in zona uro-genitala

Infectii urinare

Postata de MMMMihaelaMMM cu 10 ani in urma.

Buna ziua! Am cateva dureri in zona uretrei insa nu tot timpul...si sunt dureri intense care tin 2 secunde si apoi gata...nu stiu ce ar putea fi. De asemenea mai am dureri puternice si atunci cand imi introduc tampoane interne, ca sa nu mai zic ce dureri am in timpul contactului sexual. In urma cu ceva timp am avut o infectie urinara, mi-am facut urocultura si antibiograma si am luat un tratament corespunzator.Mi-a trecut insa am aceasta problema...dureri care vin cumva din interior...ca si cum as fi ranita sau nici nu stiu ce sa mai zic.E o infectie? Sau o inflamatie? Sau ce analize as putea face ca sa aflu exact care e cauza? Multumesc frumos

Raspunsuri (1)

daniel_simona15

acum 10 ani

buna mihaela durerea la uretra poate sa fie din cauza infectiei urinare eu am problema cu urinarea si ma sondez singur si nu am nimic