din ce cauza?!

Infectii urinare

Postata de madame cu 12 ani in urma.

buna ziua!de-o luna de zile m-i s-au marit sanii ft tare si ma dor ingrozitor,deobicei ma dureau la menstruatie,dar menstrutia trecut si durerea nu a incetat si ovarele ma dor.nu-mi permit un control acum,va rog daca aveti vreau raspuns,postatil.

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Este vorba fie de o sarcina fie de o dereglare hormonala. Test de sarcina ati facut?nu exista ca nu va permiteti un control, orice om tbuie sa isi permita un contol oricand daca este nevoie,

madame

acum 12 ani

ma refeream ca nu am acum pt un control,luna asta,nu mi-am facut test de sarcina,merci pt raspuns

madame

acum 12 ani

daca e o sarcina te voi anunta indata ce fac testul.merci