cum sa fak

Infectii urinare

Postata de dymitrie cu 13 ani in urma.

buna am si eu defapt mi multe antrebari am probleme cu urinatul merg la toaleta cam des si nu urinez totul si simt usturimi pe canal am fost la medic si iam povestit totul mia luat analize la urina si mia zis ca daca e ceva ma suna si nu a mai facuto rad tot aceleasi simtome le am sfatuitima ce sa fac ast ras urg

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Pai suna-ti medicul! Ai probabil o infectie urinara sau eventual o BTS.

dymitrie

acum 13 ani

aceasta infectie o am de ceva timp si mereu aman nu stiu de ce probabil cred sinea mea ca nu e urgent ultima data cand am fost la urolog nu stiu cat de bine ma anteles deoarece ma aflu an alta tara si nu am anvatat asa de bine limba dar cert este ca mia recoltat urina si mia dat niste antibiotice dupa care ma linistit si mia spus sa ma reantorc daca nu mia trecut fapt care eu nu lam facut .acum aceleasi prob le am cu urinez des si simt usturimi

Iuli

acum 13 ani

Pai daca nu mergi la medic cand trebuie cum vrei sa te vindeci, nu inteleg. Stii ca astfel de infectii lasate netratate pot duce si la infertilitate nu?