CUM SA FAC

Infectii urinare

Postata de andre_pop cu 13 ani in urma.

am luat antibioticele in functie de antibiograma,am fost si la ginecolo,mi-am facut si ecografie dar nu am nimik.nustu ce sa mai incerc.....

Raspunsuri (1)

alexandra

acum 13 ani

In aceeasi situatie sunt si eu. Am luat 2 cure de antibiotic dupa antibiograma am fost si la ginecolog si la eco si nu mi a gasit nimic.Simptomele s au ameliorat dar nu mi a trecut de tot.Astept si eu un raspuns.