Cum pot ajunge la un doctor bun?

Infectii urinare

Postata de ilona-elena cu 14 ani in urma.

Buna ziua!tatal meu s-a operat de blocaj renal acum 4 saptamani dar nu i-au fost scoase pietrele...nu pot sa dau foarte multe detalii pentru ca nu lucrez in domeniu si nu ma pricep.Rugamintea mea este sa ma sfatuiti si pe mn in legatura cu un medic urolog si cum as putea sa ajung la dansul.Astep parerile d-voastra si pe adresa de e-mail [email protected]!Va multumesc frumos si sa va dea d-zeu multa sanatate!o zi placuta!

Raspunsuri (6)

Dr. Medicina Interna

acum 14 ani

Spitalul clinic fundeni, sectia urologie - camera de garda - inteleg ca este vorba de o insuficienta renala acuta?!

nicolae

acum 14 ani

am urinari dese ma duc din 30 in 30 de minute e pericol de prostata?

Dr. Medicina Interna

acum 14 ani

Fara examinarea unui medic urolog, ecografie pelvis, teste de laborator nu se poate preciza diagnosticul.

lulu

acum 13 ani

pentru infectii urinare trebuie sa ma duc la medic ginecolog sau la medic urolog?

Dr. Medicina Interna

acum 13 ani

Medic specialist internist/urolog.

medic

acum 10 ani

Pentru diagnostice si tratamente dr CALOMFIRESCU cabinet UROANDROMED. Operatii pietre prof GEAVLETE Spitalul SF IOAN. Operatii co,plicate Spitalul FUNDENI.