culoarea rosiatica a urinei

Infectii urinare

Postata de nicoleta490 cu 13 ani in urma.

Buna.Am si eu o problema daca ma poate ajuta cineva de ceva timp am inceput sa urinez destul de rar si urina are o culoare rosiatica si un miros foarte puternic de urina.poate cineva sa ma lamureasca ce se intampla cu mine ?multumesc

Raspunsuri (4)

Adrienne

acum 13 ani

Poate fi vorba despre o infectie urinara. Este necesar un examen de urina.

pena

acum 13 ani

Poti avea pietre la rinichi/vezica. Mergi de urgenta la medic, nu sta. Sanatate.

ana

acum 13 ani

s-ar putea sa fie chlamydia si e tratabila cu antibiotic insa daca e aceasta boala s-ar putea sa aiba consecinte mai severe asupra organismului tau
cel mai bine e sa mergi cat de repede la medic ,,,multa sanatate

f

acum 10 ani

f