ce tratament as putea lua daca sunt alergica la toate antibioticele?

Infectii urinare

Postata de madar cu 13 ani in urma.

VA ROG DACA AR PUTEA CINEVA DE PREFERAT UN MEDIC SA-MI DEA UN SFAT IN LEGATURA CU TRATAMENTUL CISTITEI. AM DURERI SI USTURIMI CAND URINEZ. SUNT ALERGICA LA TOT CE SE NUMESTE ANTIBIOTIC,NU STIU CU CE SA -MI ALIN DURERILE. AM FACUT SI TEMPERATURA .BEAU MULTE LICHIDE SI IAU URINAL SI ANTITERMICE. VA MULTUMESC MULT.

Raspunsuri (2)

loredana_dana

acum 13 ani

de preferat ar fi sa consulti un homeopat, toate astea le poti trata eficient si fara efectele adverse ale antibioticelor la care spui ca ai si alergie .
consult un homeopat care practica homeopatie clasica si toate problemele tale vor deveni doar amintire

Dr. Silvia Nedelcu - Bucuresti
Dr. Ileana Randasu,- Bucuresti
Dr. Doina Pavlovschi, Buzau (cu experienta mare la afectiuni psihice)
Dr. Ioan Dumitrescu - Bucuresti (acupunctura si homeopatie)
Dr. Jurj Gheorghe - Timisoara (cu experienta mare la afectiuni dermatologice, psoriazis, etc)
Dr. Sandaran - Timisoara
Dr. Receanu Adrian - Iasi

da cautare pe google acestor nume si vei gasi adresele cabinetelor si nr. de tel.

madar

acum 13 ani

va multumesc mult pentru sfaturi.