ce se intampla

Infectii urinare

Postata de alir cu 12 ani in urma.

buna ziua. la un control mi s a depistat o infectie urinara. am urmat tratament cu antibiotic cuminol[ mi s a spus ca am si infectie renala] si nu mi a trecut. durerile din timpul actului sexual pot fi si din aceasta cauza? mentionez ca sunt suspecta si de chist pe ovarul stang.

Raspunsuri (3)

Medic Epuran

acum 12 ani

În cazul d-vs ar putea fi vorba şi de o afecţiune în sfera genitală pentru care ar trebui consultat un medic ginecolog

ss

acum 12 ani

e veche de cand lumea

alir

acum 12 ani

ce e veche de cand lumea? daca nu vrei sa raspunzi ,nu raspunde. nu te forteaza nimeni.ca decat asa rasuns mai bine lipsa. multumesc