Ce pot sa fac?

Infectii urinare Dureri de spate

Postata de Utilizator11530815396 cu 5 ani in urma.

Ma doare burta jos si ma ustura ingrozitor cand si dupa urinez si imi curge o secretie abundenta. Ma doare si spatele... Mi-am pus un supozitor dar nu a calmat decât durerea de burta. Mă gândesc că nu prea are legătură ginecologia daca mă doare spatele. Ce pot sa fac si under sa mă duc?

Raspunsuri (3)

Utilizator11530815396

acum 5 ani

Îmi cer scuze mai sus am scris un cuvânt pe care nu la corectat telefonul. Doream sa scriu îmi curge.

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/durerea-pelvina-la-femei-cauze-si-simptome_11260

Utilizator11530815396

acum 5 ani

Multumesc!!!