Ce pot sa am?

Infectii urinare

Postata de Amnevoiedesfat cu 13 ani in urma.

In ultimele zile, dupa contactul sexual cu partenera, cand merg sa urinez am observat aparitia sangelui in urina si chiar a unor cheaguri de sange. Tin sa mentionez faptul ca in rest nu am nici un fel de problema (sange in urina), nici nu am mai avut pana acum, si sangele apare imediat dupa contactul sexual,la prima urinare, dupa care dispare. Imi puteti spune care este cauza acestei probleme?

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 13 ani

Contactul sexual este protejat sau nu? Aveti cumva usturimi, mancarimi la aceasta prima urinare?

Amnevoiedesfat

acum 13 ani

Contactul sexual este protejat, cu o partenera stabila; nu am usturimi, iar mancarimea apare doar in momentul in care elimin acel cheag de sange, dupa care totul revine la normal. Trebuie sa precizez ca aceasta problema a aparut acum o saptamana.

Lorena

acum 13 ani

Am si eu o intrebare...dupa ce am avut contact sexual cu partenerul meu...am observat mancarimi...ma duareau ovarele foarte tare..am fost la medic...mi`a dat metronidazol..mi`a trecut...dar partenerul meu nu sa tratat..si as vrea un tratament...ma poate ajuta cineva? DOctorul nu mi`a spus exact ce am..mi`a spus doar ca e o infectie...va rog ajutati`ma

Iuli

acum 13 ani

Consultati DE URGENTA un medic urolog. Pare a fi o problema de prostata.

andreutza:)

acum 13 ani

cel mai bine mergi la un consult urologic.cum a zis si Iuli pare legat de prostata.

LEO

acum 13 ani

LA DOCTOR URGENT !!!!