ce pot sa am?

Infectii urinare

Postata de mirelusha cu 13 ani in urma.

De o saptamana am o usturime in zona lombara,zona pelvisului,zona ovarelor,am avut si usturime la urinare dar mi-a trecut.Am facut toate analizele si sunt bune(urina,ginecologie,sange precum si urocultura).Medicii au spus ca nu am nimic doar ca s-ar putea sa fie din cauza nervilor.Ce boala pot sa am si ce tratament pot lua.Medicii nu mi-au dat nici u tratament

Raspunsuri (3)

Dr. Diana Dragomir

acum 13 ani

Este important de stiut daca a existat o cauza declansatoare a acestor simptome.
Va recomand si un consult homeopat.

marioara

acum 13 ani

repeta la o saptamana ex urina si secretie vaginala

maria

acum 13 ani

probleme cu coloana, posibila discopatie lombara...