Ce pot face in cazul cind de o saptamina am spotting in prim trimestru de sarcina?

Infectii urinare

Postata de Cristina cu un an in urma.

De o saptamina devreme ma confrunt cu spotting in sarcina prim trimestru,mentionez ca am fst deja de 2ori la spital dar ei nustiu de la ce ,mi-au zis doar la general.Singerarea asta este aproape de fiecare data dupa pipi nu am semne de crampe ,durere de cap sau altele .In timpul acesta doar spatele ma durut.Intrebarea mea e a mai patit cineva asa tip de singerrare si cit timp a durat si ce va zis medicul de familie??? Multumesccc

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua

Sangerarea poate fi cauzata de o infectie sau o leziune, precum si de alte conditii medicale. Pentru a elimina aceste cauze, este bine sa solicitati si opinia altui medic.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie