ce medicamente sa iau?

Infectii urinare

Postata de Utilizator11566040713 cu 4 ani in urma.

Astăzi am început sa am dorința de a merge la baie si cand am urinat la sfârșitul urinarii am avut dureri foarte mari ... cu timpul,pe parp***asul zile am simțit dorința de a merge la baie de foarte multe ori si am pățit acelasi lucru, iar acum seara am inceput să am și sangerari dupa urinat.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Va puteti programa simplu si rapid cu ajutorul aplicatiei www.clickmed.ro la unul dintre cei 3.000 de medici inscrisi in aplicatie.