ce este asta?

Infectii urinare

Postata de antonelu cu 13 ani in urma.

buna..de ceva timp, cand merg la toaleta urinez putin...as putea sa citesc un capitol de carte pana termin de urinat..am facut o urocultura care se pare ca este buna..s-a mai confruntat cineva cu asa ceva?

Raspunsuri (2)

LEO

acum 13 ani

AI INFECTIE URINARA =DOCTOR URGENT PANA NU SE COMPLICA PROBLEMA

luma

acum 13 ani

Da eu chiar zilele aste, toate analizele perfecte , dar la cistoscopie au descoperit edem bulos in traducere leucoplazie, din cauza infectiilor urinare dese, acum fac instilatii zilnic, sper sa scap ca de nu va fi cosmarul vietii mele. Am citit ca leucoplazia este tesut precanceros, dar nu prea gasesc remedii naturiste si nu stiu ce sa fac. Sunt ca disperata