ce ar trebui sa fac?

Infectii urinare

Postata de cosmina iustina cu 11 ani in urma.

Buna seara!de vreo 2 zlile am usturimi cand urinez si aseara am observat ca mi.a curs si putin sange cand am urinat.astazi la fel.dar ma doare si inauntru stomacul, overele nu stiu...am fost la farmacie si mi.au dat buscopan, nurofen antiinflamator si urinal.mi sa spus sa le iau de 3 ori p zi..acum nu stiu daca sa incep si un antibiotic sau nu
am mai avut usturimi dar nu ca cele de acum si nu mi.a mai curs sange.ce ma sfatuiti sa fac

Raspunsuri (2)

Posibil sa ai Candida

acum 11 ani

Din ce mi-ai spus, este foarte posibil sa ai Candida. Insa, este bine sa mergi la un doctor sa vezi sigur de ce problema ai. Ceva de genul am patit si eu cu ceva timp in urma, si am folosit tratament cu Candy Clear 5 si Zeolit lichid si au disparut simptomele. Multa sanatate!

cosmina iustina

acum 11 ani

mai devreme am fost la medic si mi s.a spus ca as avea piatra la rinichi si infectie urinara-anexita.mi s.a dat un tratament cu cystone,diclofenac supozitoare,cedax una la 24 de ore si macmiror ovule timp de 5 zile