CCum scăpăm de ecoli?

Infectii urinare

Postata de Utilizator11526217003 cu 5 ani in urma.

Am o fetiță de 3 anisori și anul trecut a fost depistată în urna analizelor cu bacteria ecoli. Mi a dat zincat, dar mai rău i-a facut. după o am dat urina aproape 4 luni și nu a mai avut nimic, dar în a, făcut analize din nou și este rezistenta la toate antibioticele de vârstă ei. nu poate sa mi dea medicul tratament decât prin adulti.sfătuiți mă și pe mine .va rog!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Toxiinfectii-alimentare/infectia-cu-escherichia-coli_6730