buna

Infectii urinare

Postata de marymar cu 14 ani in urma.

am o problema cu urina este mirositoare si are culoare portocalie e vreo problema

Raspunsuri (4)

nasirc

acum 14 ani

Pentru mai multe informatii acceseaza : [url]http://sanatate.ele.ro/Modificarea-culorii-urinei_--a10128.html[/url].

Adrienne

acum 14 ani

Mergi si fa o analiza de urina,s-ar putea sa ai o infectie cu coli.

mimi dumitrascu

acum 14 ani

de vreo 3-4 ani ma confrunt cu problema unei urinari dese ceea ce ma tin mai mult in casa.pur si simplu m-a zapacit aceasta problema

cris

acum 13 ani

Ai fost la medic? S-ar putea sa fie o infectie urinara. Incearca o cura cu Biotics, sunt probiotice si ajuta la tratarea infectiilor si daca iei antibiotice de asemenea poti sa iei ca sa nu faci candida