Buna seara

Infectii urinare

Postata de ady.george cu 13 ani in urma.

buna eu am infectie urinara si din cauza asta nu mi-a venit menstruatia de 7 luni si m-am culcat neprotejat si am fost la medic si mi-a zic ca este bine secretia.si vreau sa stiu de ce nu imi vine menstruatia.?

Raspunsuri (4)

Dr. Liliana Duica

acum 13 ani

Buna ziua
Consultati si un endocrinolog,poate cauza este de natura endocrina.
sanatate

Iuli

acum 13 ani

1. Fa un test de sarcina. Daca ai avut raport neprotejat, intotdeauna (orice zi din luna) poti ramane gravida. 2. consulta un medic endocrinolog.

ady.george

acum 13 ani

Pai am facut si un test de sarcina nu sunt gravida dar mi-e mi-a spus ca am infectie la secretie si este posibil din cauza asta sa nu-mi vina menstruatia??????

Iuli

acum 13 ani

Este posibil sa fie de acolo sau nu. Numai un medic poate spune clar ce se intampla.