Atacuri de panica si urinari dese!!!!

Infectii urinare Bradiaritmia

Postata de Arthur76 cu 12 ani in urma.

Buna, ma numesc Arthur, am 35 de ani,totul a-nceput intr-o dimineata cu un atac de panica care s-a repetat frecvent timp de-o saptamana. Am facut analizele din care a reiesit o insuficienta de Ca total - 4.24(val norm 4.5-5.3), Calciu ionic - 1.73(val norm2.1-2.3) colesterolul 230, HDL - 44(val norm 50), LDL - 132(val norm 130), sediment urinar - 4,5 leucocite, rare microcristale de oxalat de Ca, prezent mucus. Am inceput un tratament natural Ca+Mg, Protect4Life(pt dilatarea vaselor de sange) si Stress Management(un complex de vit B). Acum urinez des, simt intepaturi in zona dreapta, langa prostata(cred), am o stare generala p***a, greata dimineata, n-am energie, ritmul cardiac e neregulat. Daca fac putina miscare, plimbari, resimt o oboseala excesiva. Si pe langa toate astea, aceste atacuri de panica, in care simt ca nu pot respira, le-as putea spune spasmofilii sau convulsii.
Ce e de facut?, astept un raspuns urgent de la d-voastra. Va multumesc, mult!

Raspunsuri (1)

ioan

acum 8 ani

Salut ! Cum ai rezolvat problema? Am si eu aceleasi simptome desi analizele au iesit cat de cat bune !? Sanatate !