am usturimi cand urinez dc nu gasesc un tratament sa scap de usturimii?

Infectii urinare Infectie urinara

Postata de MembruMobileApp1484129965 cu 7 ani in urma.

am usturimi atunci cand urinez am aceasta problema de 4 ani si nici un medic nu ma ajutat sa scap de aceste usturimi va rog spunetimi ce trebuie sa iau . de 4 ani aproape la 2 luni imi apar aceste usturimi iau antibiotic insa asi face efectu doar pe moment.

Raspunsuri (1)

Utilizator11584109547

acum 4 ani

Sa tezolvat problema cu usturimile cum vreau sa stiu si eu