Am nevoie de ajutor (probleme cu rinichii)

Infectii urinare

Postata de bluetooth cu 11 ani in urma.

Va rog sa ma ajutati, in urina de dimineata mi s-a gasit
Densitate-1025
PH-6,0
Proteine-negativ
Creatinina in urina- 8,8 mmol/l
Microalbuminurie- 30 mg/l
Leucocite- 4-6
Microalbumin/creatinina- 3,4
Acid uric- negativ
Bacterii-negativ
sufar de Pielonefrita cronica, mictiunile sunt normale, cat de grav sunt afectati rinichii?

Raspunsuri (1)

Cristina Dumitriu

acum 11 ani

Iti recomand pachetul detoxifiant si deparazitar pentru rinichi Dr. Hulda Clark. Este foarte eficient pentru detoxifierea rinichilor. Consider ca administrarea acestui pachet reprezinta primul pas pentru sanatatea rinichilor tai.