ajutor

Infectii urinare

Postata de alintataaaaa cu 11 ani in urma.

ma poate ajuta cineva cu un raspuns mie frica sa merg la medic am o scurgere vaginala urat mirositoare si dureri in timpul actului sexual stie cineva ce as putea luat sau vren sfat?

Raspunsuri (2)

Buna

acum 11 ani

Nu va poate ajuta nici un medic ginecolog, va pierdeti doar timpul si banii.
Astfel de boli sunt imposbil de vindecat pt. orice medic ginecoloc caci nu stiu cauza si nici nu exista medicamente.
Astfel de simptome apar de regula la femeile care nu le place sa faca sex cu partenerul din cauza la diverse motive. Este si cazul dvoastra ?
daca da, abstinenta sexuala timp de cateva saptamani va vindeca fara nici un fel de medicament.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Ar fi bine sa depasiti aceste temeri si sa consultat medicul ginecolog. Tratamentele in orb nu sunt indicate.