Balanita?

Infectii fungice interne

Postata de Utilizator21589373403 cu 3 ani in urma.

Salut am varsta de 23 de ani, anul trecut am fost la medic si mi au gasit o balanita si un staphylococcus aureus l am tratat cu antibiotic o luna de zile. Dupa 3 4 luni iar a aparut mancarimele iar am facut analize dar nu mi a mai iesit balanita sau staphylococcus aureus si a iesit Klebsiella
Am tratat si Klebsiella dar tot aveam mici mancarimi, si astazi cand am fost la baie am vazut ca pe capup penislui aveam portiuni de piele rosie si ceva alb care acopereau petele, am mancarimi si un pic de usturimi. Ce poate fi?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958