Umflatura intre barbie si buza inferioara

Infectii ale pielii

Postata de MembruMobileApp1496161251 cu 6 ani in urma.

Buna , de 5 zile am o umflatura in tesut , are marimea unui bob mic de mazare . Daca palpez pe el e usor dureros , zilele trecute simteam ca m-a piscat ceva acolo si am umblat cu mana ( seara aceea am avut zona aia inflamata ) urmatoarea zi imflamatia a mai scazut si la fel si urmatoarea zi , apoi cand am verificat de ma doare sau e ceva am observat ca simt o biluta acolo , usor dureroasa . Ce poate fi si cum se trateaza ?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.