Stafilococ aureus - cine imi da un sfat...???

Infectii ale pielii

Postata de Constantin72120500 cu 14 ani in urma.

...Buna...!!! Ma numesc TINEL/IASI si as dori sa stiu cine ma poate ajuta in aceasta problema pe care o am.Acuma un 1(an)si 8 luni,am fost operat de un hematom la piciorul drept.In urma acestei operatii am contactat in spital STAFILOCOCUS AUREUS un virus foarte greu de combatut.Am intrebat diversi medici,care m-au sfatuit sa fac rost de un medicament numit ENDOBULIN S/D (fiole sau pastile).Este cel mai bun si sigur medicament si antibiotic totodata care distruge sigur acest STAFILOCOC AUREUS foarte periculos pentru organism.Am inteles ca se gaseste in AUSTRIA(viena) produs de catre firma BAXTER. As avea nevoie de acest produs pentru a ma putea opera la genunchi si a putea merge cat de cat normal.Am 42 de ani si am 1(an) si jumatate de cand nu am mai iesit din casa decat la diferite controale la doctor.Este groaznic sa nu ma pot misca ca sa-mi ajut familia si copiii.Am scris acest anunt in speranta ca se va gasi cineva care sa imi dea un sfat ca mi exista o speranta de a putea merge din nou si de a nu mai sta numai in pat toata ziua.Daca este cineva care are acest medicament si nu mai are nevoie pot strange bani din pensia care o am si sa il platesc,in limita posibilitatilor. Va doresc tuturor cititorilor acestui forum si nu numai,multa sanatate si aveti mare grija de ea.Nimic nu conteaza mai mult. Va multumesc pentru ca ati avut rabdarea sa citit acest mesaj care inseamna mult pentru mine si imi mai da o speranta. Adresa mea de e-mail este [email protected] multa stima TINEL/IASI.

Raspunsuri (2)

cristina

acum 14 ani

pentru endobulin contacteaza [email protected]

csengeri calman

acum 14 ani

as dori si eu acest antibiotic pentru stafilococul aureus dami raspuns cristina pe csengericalman @ yahoo.com te rog pentru fata mea de 12 ani ati multumesc