nodule

Infectii ale pielii

Postata de Oanysh cu 12 ani in urma.

Buna ziua..prietenului meu ii apare pe picioare si pe spate un fel de nodule..dar acestea nu se observa doar knd masez se simte k o mingiuta tare..si unele chiar il dor..din ce cauza sa fie si ce este de facut..el face rugby si crede k este posibil din kuza loviturilor..varsta lui este de 19 ani..astept un raspuns va rog..va multumesc!

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Ar putea fi vase sparte (varice), insa e cam tanar. Ar putea fi lipoame... Numai medicul poate spune ce sunt.