Mi se dezlipesc unghiile de patul unghial

Infectii ale pielii

Postata de xtremneo cu 12 ani in urma.

buna ziua mi se dezlipesc unghiile d epatul unghial .. si mi se ingroase tesutul de sub unghii ce medicament as putea lua ? multumesc [email protected]

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Este necesar un consult dermatologic.

xtremneo

acum 10 ani

au trecut 2 ani si unghiile imi devin sanatoase fara sa iau medicamnte numai cannabis medicinal din california ( IN California ) , sunteti doctor Iuli ?