mancarimi la nivelul scalpului

Infectii ale pielii

Postata de George2016671 cu 12 ani in urma.

mancarimi la nivelul scalpului ,care ar putea fi cauza?

Raspunsuri (5)

Dr. Mirela Telipan

acum 12 ani

Nu mentionati de cind sunt si daca sunt insotite de alte simptome: matreata, leziuni, par gras etc

daniel zoll protopopescu

acum 11 ani

par gras mancarime capului matreata caderea parului nu trece cu nimic ajutor

daniel zoll

acum 11 ani

mancarimea capului caderea parului matreata nu trece cu nimic am incercat tot si nimic toate sampoanele degeaba ajutor va rog un raspuns

Monica Gina

acum 10 ani

Sora mea a avut probleme cu matreata si cu mancarimea scalpului si mereu se plangea.

S-a hotarat sa mearga sa vada un doctor dermatolog bun …..care i-a dat sa iti cumpere un sampon natural anti-matreata cu ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation.

De cand a inceput sa foloseasca samponul, a scapat complet de matreata si de mancarimea scalpului.

Acuma am inceput sa il folosesc si eu ...si iubesc samponul, imi place incredibil de mult ca miroasa a natura si ca nu face spuma cum fac produsele chimice.

avarvarei

acum 9 ani

pt.monica ,cum pot sa cumpar si eu samponul