Lovitura puternica la unghia de la picior

Infectii ale pielii

Postata de bogdan36125917 cu 15 ani in urma.

Imi cer scuze daca am postat unde nu trebuia,m-am accidentat destul de prostesc azi la sport, un coleg a cazut cu genunchiul peste unghia mare de la picior. Simt o presiune in unghie si se scurge un lichid alb-transparent.Trebuie sa ma ingrijorez sau pur si simplu va trece si va cadea. Imi puteti spune va rog si la ce tip de medic trebuie sa ma duc in caz de ceva? Va multumesc.

Raspunsuri (4)

Nora5

acum 15 ani

Mergi la un medic generalist, pune gheata daca te mai doare
Multa sanatate

flory

acum 13 ani

buna! am si eu o problema am scapat o greutate pe degetul mare de la picior...acum am unghia ridicata si imi coace...ce sa fac? uitati id meu flory_dede....va rog ajutati-ma...multumesk

liliana

acum 13 ani

ma doare unghia de vreo o luna dar am luat un sprai si tot degaba va rog ajutatima sa mi fac cava ca ma doare am infectie supt unghie.

Sergiu

acum 8 ani

Buna ! Am o problema , mă doare coltul unghiei de la ambele pociare de ceva timp , mă poate ajuta cineva ! Va rog , nu mai pot rezista !