iritatie zona genitala :(

Infectii ale pielii

Postata de vladut02 cu 10 ani in urma.

Buna , acum vreo 3 luni dupa ce m-am ras in zona genitala , am inceput sa am mancarimi si m-am scarpinat ca orice om... dupa 3 luni , inca am o pata rosie imensa deasupra de penis , iar in acea zona ma mananca de mor , sunt unele momente in care imi fac rana de la scarpinat... am dat si cu creme ,dar degeaba , inca este acolo si ma mananca . M-am mai ras de atunci de multe ori , dar si cu p***a si fara tot nu trece , ce pot avea ?

Raspunsuri (2)

nico_lyly

acum 10 ani

rade p***a in continuare pana vei primi un raspuns si cred ca-l vei primi atunci cand vei invata sa vb

sugi

acum 9 ani

ce a scris asa gresit desteapto?