intertrigo localizat intre picioare si sub brat

Infectii ale pielii

Postata de nickalin cu 13 ani in urma.

In legatura cu infectia intertrigo vreau sa zic ca sunt alergic la cortizon.Oare aceste creme; nidoflor,clotrimazol,canesten nu contin cortizon?Care ar fi alternativa la aceste creme?va multumesc

Raspunsuri (1)

ina

acum 13 ani

Din prospect reiese ca nu contin cortizon, daca au fost recomandate de un medic inseamna ca le poti folosi cu incredere.