infectie a pielii

Infectii ale pielii

Postata de membru231528 cu 11 ani in urma.

de 3 ani imi tot apar pete rosii pe fata care ma mananca foarte tare si se inrosesc iar a doua zi se fac un fel de cos, am fost la dermatolog si a spus ca am o infectie. mea dat un tratament foarte lung si costisitor ptr o luna am luat tratamentu doua saptamani si mea facut mai rau aveam cateva iar acum sunt plina, am oprit tratamentu si am fost la un naturist care mea dat alt tratament spunandumi ca sunt de la ficat si tot nu imi trece. am stari de nervi si am intrat in depresie nu pot sa ma mai suport. ce sa fac si unde sa merg?

Raspunsuri (1)

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

Veniti la un consult dermatologic, ptr un dg. si trat. personalizat; metodele naturiste nu va ajuta.