Hipercheratoza plantara

Infectii ale pielii

Postata de Vick cu 11 ani in urma.

buna ziua,de ceva timp observ inmultirea punctelor de hipercheratoza la nivelul pantei... Specific ca am avut doar intr-un singur loc si am incercat sa o tratez cu ceva chestii,dupa care am observat ca se inmultesc...

Raspunsuri (2)

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

Nu stiu ce intelegeti dvs prin puncte de hiperkeratoza; va referiti la veruci vulgare (negi) sau la ingrosarea pielii?

Vick

acum 11 ani

Ingrosarea pielii...