Furuncul sub brat

Infectii ale pielii

Postata de Jvacica cu 11 ani in urma.

De citev zile simteam cum mi se umfla o portiune de sub brat ,putin rosie era tare la atingere si dureroasa. Ieri am spart-o din intmplare si ma doare enorm... Cred ca e un furuncul ce pot face ?

Raspunsuri (4)

Jvacica

acum 11 ani

va rog cine stie macar ceva despre furunculi sa-mi spuna...

Deni

acum 11 ani

Pt toata lumea cu FURUNCUL , a fost un imunostimulator facut de Institutul Cantacuzino , se numea CANTASTIM , era singur vaccine care lupta cu rezultate exceptionale impotriva Furuncul. Incercati care aveti cunostinte in strainatate sau si in Tara , un medicament asemanator sau care il inlocuieste pe Cantastim. Intrebati medici , cunostinte , trebuie cumva , Imunostimulatoare.

Jvacica

acum 10 ani

Multumim

ioana

acum 10 ani

Buna ziua as vrea sa stiu din ce cauza apare furuncul si ce mediu de tratare este pt asa ceva sa nu mai apara