exfolierea pielii

Infectii ale pielii

Postata de bejan2000 cu 13 ani in urma.

Buna!Baiatul meu,se exfoliaza pielea de pe degetele mainilor si picioarelor (primul strat)si sub el apare alt strat care este foarte rosu.Cand il intreb daca il doare spune ca nu.Este o boala sau o alergie?

Raspunsuri (1)

man sorina

acum 9 ani

Buna ziua am citit anuntul Dumneavoastra si cred ca cel mai bine ar fi sa mergeti la un DR. pt ca iel stie cel mai bine ce rasp[uns sa va deie si pt ca ras or care var sti da dar poate nu cum trebe si daca mergeti la DR veti primi un raspuns sigur. Multa multa sanatate