Dermatita seboreica

Infectii ale pielii

Postata de cidpbiotech cu 12 ani in urma.

CENTRU DE CERECETARE SPECIALIZAT IN EVALUAREA PRODUSELOR DERMATO-COSMETICE PENTRU LABORATOARE RENUMITE , CAUTA VOLUNTARI CU VARSTA PESTE 18 ANI CU DERMATITA SEBOREICA PE PIELEA CAPULUI ( MATREATA SEVERA, COJI, PLACI ROSII, PAR GRAS) SI LA NIVELUL FETEI (PLACI ROSII SI PIELE USCATA INTRE SPRANCENE, IN JURUL NASULUI, BARBIE) PENTRU TESTAREA UNOR PRODUSE COSMETICE.
EVALUAREA ACESTOR PRODUSE SE REALIZEAZA SUB OBSERVATIA UNUI MEDIC SPECIALIST DERMATOLOG.
PARTICIPAREA DUMNEAVOASTRA VA FI REMUNERATA IN FUNCTIE DE NUMARUL DE VIZITE LA CENTRUL NOSTRU SI DURATA ACESTORA.
DACA SUNTETI INTERESAT VA RUGAM APELATI NUMERELE DE TELEFON: 0730.092.463 / 0737.394.050 "

Raspunsuri (10)

cornelia177

acum 12 ani

Buna ziua,
In judetul Vrancea se fac astfel de testari? As fi interesata. Multumesc

cidpbiotech

acum 12 ani

Buna ziua,

Doar in Bucuresti exista centrul. Testul dureaza 29 de zile, timp in care primiti produsul acasa. La centrul nostru veniti doar de 5 ori pentru evaluarea dermatologica.

Multumesc

crisss

acum 12 ani

unde anume este centrul si cam cat dureaza vizitele??eu sufar de dermatita seboreica la nivelul scalpului.

cidpbiotech

acum 12 ani

Buna ziua, centrul este in strada Albac, Nr. 15, Sector 1, pe langa spitalul de urgenta Floreasca. Produsul in primiti acasa, timp de 29 de zile, iar la centru veti veni de 5 ori in aceasta perioada.
Cel mai bine este sa veniti sa dicutati cu doamna doctor dermatolog. Ne puteti contacta : 0730.092.463 / 0737.394.050

toni

acum 12 ani

am si eu dermatita seboreica.pot participa la evaluarea dvs.0721276281.multumesc

petre simona geanina

acum 11 ani

am fost la dv., ma incadram pt matreata, am lasat nr de tel dar nu am fost contactata si nu stiu de ce. 0762365632

Andreea

acum 10 ani

Sunt interesata sa aflu daca se mai fac aceste teste ! Am dermatite si vreau sa scap cat mai curând de el ! Multumesc

Andreea

acum 10 ani

Sunt interesata sa aflu daca se mai fac aceste teste ! Am dermatite si vreau sa scap cat mai curând de el ! Multumesc

ADRIANA

acum 10 ani

BUNA ZIUA AM FOST LA DUMNEAVOSRA PT UN TEST PE SPATE ACUM APROAPE O LUNA.MAI POT PARTICIPA SI LA ALTE TESTE CUM AR FI DERMATITA?V A MULTUMESC

Laurentiu

acum 10 ani

Si eu vreau sa particip la testul ala! imi poti zice in ce a constat si ce renumeratie ai primit?