Degetul mare picior ?

Infectii ale pielii

Postata de Andreea cu 2 ani in urma.

Buna dimineata am o problema la degetul mare de la picior , nu stiu cum aal tratez doare foarte tare sunt in uk nu stiu ce as putea sa fac sa mai treaca durerea pana ajung la doctor.

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Procedee-dermatocosmetice/calusurile-si-bataturile_1382

Andreea

acum 2 ani

Multumesc pentru sfat .... Am incercat sa ma curat acasa cu bicarbonat de sodiu si apa calduta si puroiul a iesit singur durerea nu mai este asa insupprtabila chiar cred ca va trece , dar tot o sa merg la un doctor. Multumesc o zi buna 😊