cum sa scap de cosuri?

Infectii ale pielii

Postata de peugeot306iuly cu 9 ani in urma.

buna ziua! am 17 ani si am o foarte mare problema cu acneea,cosurile,petele, etc. am folosit o gramada de produse de la avon, oriflame, salcura antiac(telestar), zineryt, fucidin, skinoren, (zineryt skinoren si fucidin le folosesc de cateva zile) toate fara aproape niciun efect. credeti-ma ca nu stiu ce sa mai fac. o sa mai incerc uleiul din arbore de ceai de la thursday plantation, credeti ca ma va ajuta?

Raspunsuri (3)

aspen

acum 9 ani

Ai incercat cu solutii naturale? Ca din ce-ai enumerat mai sus, numai chimicale ti-ai pus pe fata, care pot agrava problema.
Incearca cu:
- ulei de nuca de cocos
- gel aloe vera
- avocado amestecat cu suc de lamaie
- papaya

peugeot306iuly

acum 9 ani

buna seara! am incercat cu antiac (am vazut o reclama la tv si...) care ,spun ei, ca este 100% natural , dar degeaba. credeti ca uleiul din arbore de ceai ar fi bun

aspen

acum 9 ani

Da, poti incerca si cu acel ulei. Succes!