Coji in cap

Infectii ale pielii

Postata de Corina Maria Corina cu 9 ani in urma.

Buna ziua, imi poate spune cineva cu ce sampon sa ma spal sa scap de cojile din cap?sau ce tratament naturist sa folosesc?Multumesc!

Raspunsuri (1)

timofte anca

acum 9 ani

incearca sampoanele din gama sanctum. Nu stiu daca le gasesti in farmacie, eu le-am luat de pe net si mi-au facut bine la par. chiar le recomand pentru ca sunt produse naturiste ..