ciuperca pe picior

Infectii ale pielii

Postata de ana-mya cu 11 ani in urma.

am 24 de ani,sunt gravida in 24 de saptamani si de ceva timp imi tot apare pe piciorul drept eu ii spus ca un fel se ciuperca,prima data imi apar niste bube foarte mici care ma mananca foarte tare si daca ma scarpin numai in pic in 2 ore se extinde foaret tare sub forma unei ciuperci....va rog ajutati-ma

Raspunsuri (1)

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

Mai ales ca sunteti gravida, ar trebui sa mergeti la un consult dermatologic, ptr. certitudine de dg. si trat.