chist genunchi drept

Infectii ale pielii

Postata de bulina2009 cu 12 ani in urma.

Buna ziua .In urma cu aproximativ 5 luni a inceput sa se formeze o bubita ,care a devenit chist in cabinetul de specialitate. Am urmat tratament cu antibiotic ,dar cu putine rezultate.Dupa s-a hotarat chiuretarea lui ,dar am tot fost amanata ,din respect pentru halatul alb si anii de studii nu pot mentiona motivele.Va rog sa-mi recomandati un cabinet sau o clinica in jud.Buzau la care sa ma pot trata .Va multumesc .

Raspunsuri (3)

Buna

acum 12 ani

se poate vindeca fara operatie. Chistul ese urmarea unei stagnari a limfei sau sangelui in aceea zona.
Mergeti le medicul homeopat. DR. DOINA PAVLOVSCHI STR. DEMOCRATIEI NR. 44 TEL. 0722791506
Cu remedii homeopate la un medic homeopat bun si cu ceva rabdare se poate elimina atat chistul cat si cauza care l-a facut sa apara. Operatia nu atinge cauza ci doar simptomul si poate recidiva.

sorina

acum 10 ani

vreau sa ai recomandati va rog un medic ortoped bun sa ai faca si fetei ele operatia la genunchi

bulina2009

acum 10 ani

buna seara .am operat,mai exat o incizie ,dar dupa 1 luna a recidivat.am fost la un dr dermato din bz ,dar nu sunt prea mari rezultatele.nu mai e asa de mare si inflamat ,dar ma scarpin inca.toti pantalonii sunt rosi in genunchiul drept.imi pare rau ca nu te pot ajutapoti sa suni la dr doina pavlovschi 0722791506 ,pe mine m-a indrumat spre un dr homeopat.sanatate