BunA Ziua

Infectii ale pielii

Postata de cryssymary cu 12 ani in urma.

Buna ziua as dori un sfat in legatura cu o problema.Un prieten de al meu acu 7 ani a fost la mare si de atuncea ia aparut o pata rosie spre maro,in timp a crescut si inca acum creste.Era de marimea unei unghii ,si acu e cat palma de mare.

Raspunsuri (2)

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 12 ani

TREBUIE CONSULTAT URGENT DE UN DERMATOLOG DEOARECE PETELE MARONII RIDICA MULTE PROBLEME SERIOASE MAI ALES ATUNCI CAND SE ASOCIAZA CU O ROSEATA A PIELII

cryssymary

acum 12 ani

Va multumesc pentru raspuns,dar de curiozitate se poate trata cu unguente sau pe mod medicamentos?Sau care sunt problemele serioase care le-ar putea provoca aceasta pata?

Va multumesc inca odata/